استانبول به تنهایی می‌تواند یکی از دلایل اصلی سفر به ترکیه باشد. برای یک سفر کوتاه و نسبتا کم‌هزینه یا حتی زمینی، هیچ‌جا بهتر از استانبول نیست؛ شهری میان آسیا و اروپا و پر از دیدنی‌ها و تفریحات رنگارنگ؛ از قصر‌ها و مسجد‌های عثمانی تا کلیسا‌های رومی و از جنگل ، جزیره و دریا تا حمام‌های تاریخی. در این مقاله سعی داریم شما را یا ارزانترین هتل های استانبول ترکیه آشنا کنیم پس با فهیم گشت همراه شوید.

معرفی ارزانترین هتل های استانبول:

هتل اِوسِن استانبول ترکیه - ارزانترین هتل های استانبول

۱) هتل اِوسِن استانبول (Evsen)

هتل اِوسِن استانبول (Evsen) در چند قدمی سلطان‌احمد و جذابیت‌های تاریخی آن از جمله مسجد آبی، توپکاپی و مسجد ایا صوفیه قرار دارد و فاصله آن با ایستگاه سیرکجی تنها پنج دقیقه است. هتل اِوسِن را می‌توان جزء ارزانترین هتل‌ های استانبول شناخت که با این حال بسیار تمیز است و خدمات خوبی ارائه می‌کند. علاوه بر بوفه مفصل صبحانه هم، در همه جای آن امکان دسترسی به اینترنت وای فای رایگان وجود دارد.

هتل اوران استانبول ترکیه - ارزانترین هتل های استانبول

۲) هتل اوران (Oran)

هتل اوران (Oran) یکی از هتل‌ های استانبول که در قلب شهر قدیمی و در مجاورت مراکز دیدنی جذاب شهر مانند مسجد آبی، گرند بازار، ایاصوفیه و آب‌انبار زیر زمینی و همچنین رستوران‌های رنگارنگ منطقه لاللی واقع شده است. هتل اوران دارای حمام ترکی، سونا، فیتنس، سالن زیبایی و مرکز ماساژ بوده و صبحانه هر روز به صورت بوفه در رستوران آن سرو می‌شود. اتاق‌های هتل اوران استانبول دارای امکاناتی مانند سیستم تهویه مطبوع، مینی بار، حمام اختصاصی و تلویزیون هستند و تمامی قسمت‌های آن مجهز به اینترنت وای‌فای است.

هتل آسور استانبول ترکیه -- ارزانترین هتل های استانبول

۳) هتل آسور (Asur)

هتل آسور (Asur) یکی از هتل‌ های استانبول در محله زیبا و تاریخی سلطان‌احمد و در نزدیکی کاخ توپکاپی، مسجد آبی و گرند بازار است و ایستگاه متروی گلخانه در چند قدمی آن قرار دارد. هتل آسور جزء هتل‌های ارزان استانبول است اما با وجود این اتاق‌هایش راحت و تمیز بوده و دارای تهویه مطبوع، تلویزیون ال‌سی‌دی و مینی‌بار است. هر روز صبحانه به صورت بوفه سرو می‌شود و در تمامی قسمت‌های هتل اینترنت بی‌سیم در دسترس است.

هتل آلیون سوئیت استانبول ترکیه - - ارزانترین هتل های استانبول

۴) هتل آپارتمان آلیون سوئیت (Alyon Suite Taksim)

هتل آپارتمان آلیون سوئیت (Alyon Suite Taksim) از جمله هتل‌ های استانبول است که در ۱۰۰ متری خیابان استقلال واقع شده، فضایی دنج و آرام دارد و همه اتاق‌های آن مجهز به وای‌فای رایگان، تلویزیون، سیستم تهویه مطبوع و صندوق امانت هستند. هتل آلیون سوئیت در قلب محله تقسیم است و اطرافش پر از کافه‌، رستوران و مرکز خرید است.

هتل پرا رُز استانبول ترکیه - ارزانترین هتل های استانبول

۵) هتل پرا رُز (Pera Rose)

هتل پرا رُز (Pera Rose) یکی از هتل‌ های استانبول در قلب محله تقسیم و در چند قدمی برج گالاتا است. این هتل مجهز به باشگاه بدنسازی، سونا، حمام ترکی و امکانات دیگری مانند اسپا، ماساژ و مانیکور می‌باشد. اتاق‌های هتل پرا رزا دارای سیستم تهویه مطبوع، مینی‌بار و صندوق امانت‌اند و رستوران آن انواع غذاهای محلی ترکیه را با مواد غذایی تازه و با کیفیت ارائه می‌دهد.

هتل فورس استانبول ترکیه - - ارزانترین هتل های استانبول

۶) هتل فورس (Fors)

هتل فورس (Fors) از هتل‌ های استانبول واقع در منطقه سلطان‌احمد ترکیبی از فضای تاریخی شهر با امکاناتی مدرن است. این هتل کوچک با فاصله کمی از مسجد آبی و گرند بازار قرار دارد و از تراس زیبای آن از ماه ژوئن تا سپتامبر، مناظر شهر و دریای مرمره روبروی شماست. اتاق‌‌های هتل اگرچه کوچک ولی کاربردی هستند و تمامی امکانات رفاهی را مانند سیستم تهویه مطبوع، مینی بار و حمام اختصاصی در خود جای می‌دهند. هر روز صبح، صبحانه هتل فورس به ‌صورت سرد و گرم سرو می‌شود و اینترنت رایگان نیز در تمامی قسمت‌های هتل در دسترس است.

هتل کامفورت سوئیت استانبول ترکیه - ارزانترین هتل های استانبول

۷) هتل کامفورت سوئیت (Comfort Suite Taksim)

هتل کامفورت سوئیت (Comfort Suite Taksim) یکی دیگر از هتل‌ های استانبول است که در چند قدمی محله تقسیم و نزدیک خیابان استقلال قرار دارد و اطرافش تعداد زیادی رستوران و کافه وجود دارد. کامفورت سوئیت با وجود قیمت مناسبش بسیار تمیز است و خدمات خوبی ارائه می‌کند و علاوه بر بوفه مفصل صبحانه، در همه جای آن امکان دسترسی به اینترنت وای فای رایگان وجود دارد.

هتل موزاییک استانبول ترکیه - ارزانترین هتل های استانبول

۸) هتل موزاییک (Mosaic)

هتل موزاییک (Mosaic) در مرکز شهر استانبول و در نزدیکی بسیاری از جاذبه های تاریخی شهر مانند گرند بازار، بازار ادویه مسجد سلیمانیه و دانشگاه استانبول واقع است. اتاق‌های هتل موزاییک دارای سیستم تهویه مطبوع، مینی‌بار، تلویزیون ال‌سی‌دی و گاهی بالکن می‌باشد و دسترسی به اینترنت رایگان در تمامی قسمت‌های هتل وجود دارد. هتل موزاییک همچنین دارای مرکز اسپا، استخر سرپوشیده، سولاریوم، سالن ورزش،سالن لاغری، حمام ترکی، سونا و جکوزی است و مرکز سلامتی و آب گرم آن از ساعت ۱۱ صبح تا ۵ بعد ظهر برای استفاده مهمانان رایگان است. بوفه مفصل صبحانه نیز هر روز صبح دایر است و در آن نان به صورت تازه پخته می‌شود.

هتل نار سوئیت پرا استانبول ترکیه - ارزانترین هتل های استانبول

۹) هتل زیبای نار سوئیت پرا (Nar Pera Hotel)

هتل زیبای نار سوئیت پرا (Nar Pera Hotel) یکی از هتل‌ های استانبول است که در قلب محله بی‌اغلو و نزدیک برج گالاتا قرار دارد. سوئیت‌های هتل با دکوراسیونی مدرن، مجهز به وای‌فای رایگان هستند و از تراس آن‌ها منظره زیبای برج گالاتا پیداست. هتل نار سوئیت پرا نزدیک خیابان استقلال است و تا رستوران‌ها، کافه‌ها و مراکز خرید استانبول تنها پنج دقیقه پیاده‌روی فاصله دارد.